Honda TRX 680 FA 24kW - Catwees OÜ

Тип: мототехника
Тип кузова: ATV
Первичная рег: 2017
Двигатель: (680 cm³, 24 kW)
Топливо: бензин
Показ одометра: 1 km
Ведущий мост: четырехприводный
Коробка передач: автомат
Цвет: красный
VIN номер:
Цена: 9525 EUR
содержит НДС 20%
Цена со скидкой: 8490 EUR
содержит НДС 20%
156EUR/ месяц
платеж 0 EUR

Оборудование

Käepideme soojendused; Lumesahk 1500mm; Kärukonks; Vints

Технические данные

Двигатель

мощность:24 кВт
максимальная скорость: 
объем:680 cm³
вид привода: 

Кузов

количество мест:1

Массы, размеры

пустая масса:294 кг

Топливо

топливо:бензин

Другая информация

Местонахождение автомобиля: Tallinn, Эстония

Erakordne võimsus, erksus ja suurepärased maastikusõiduomadused. Rincon TRX680FA, Honda tippklassi sportlik ATV on laitmatult disainitud ja oma klassis üks kergemaid.
Muljetavaldav vedelikjahutusega 675 cm³ mootor on – esimesena kõigi Honda ATV-de seas – varustatud 40 mm PGM-FI kütuse sissepritsesüteemiga, seetõttu toimib sõiduk järjekindla efektiivsusega ka suurtel kõrgustel, käivitub laitmatult ka külmades tingimustes, on kütusesäästlik ja võimas. Ja tänu Honda sõiduautode tarvis väljatöötatud 3 edasikäigu ja 1 tagasikäiguga automaatkäigukastile, mis saab võimsuse hüdrotrafo kaudu, on see masin valmis tõeliselt rasketeks katsumusteks.

Lisaks vähendab rihmade puudumine ohtu, et märgades tingimustes võimsus kaoks või masin libisema hakkaks. Vajaduse korral võimaldab elektrooniline käiguvahetussüsteem (ESP) käike ka manuaalselt vahetada, samas kui TraxLocTM juhtraud lubab lülituda sujuvalt kaheratta veolt nelikveole ja tagasi. TRX680FA vedelikjahutusega tõukurvarrastega ühesilindriline mootor genereerib piisavalt võimsust nii pukseerimiseks, koorma vedamiseks kui lihtsalt looduse uurimiseks. Selleks, et teie saaksite oma võimsat masinat parimal viisil nautida, on Rincon varustatud arvukate omadustega, mis sõiduelamuse erakordseks muudavad. Lisaks kannab elektriliselt juhitav 2WD/4WD automaatkäigukast – mis on, muide, täpselt samasugune nagu uutel linnamaasturitel – toekate praktiliselt hooldevabade otsekäigu võllide vahendusel võimsuse sujuvalt üle suure veojõuga rehvidele.

Sõidu kvaliteet on tõeliselt erakordne, selle kindlustavad suur ja pehmelt polsterdatud sadul, kõigi nelja ratta sõltumatu vedrustus, spetsiaalselt väljatöötatud tagumine vedrustuse klapistik, linnamaasturi tüüpi radiaalrehvid ja kerge roolisüsteem. Eesmistesse topelt-ketaspiduritesse sisse ehitatud kraabitsatega klotsid aitavad pidurduse efektiivsust suurendada. Alates elegantsest instrumendipaneelist ja autodele omasest esivõrest ja -tuledest kuni selliste mugavust suurendavate omadusteni nagu võtmega käivitatav süütelukk, pestav õhufilter ja mahukas kütusepaak, räägib Rincon TRX680FA-s kõik kõrgest kvaliteedist ja suurepärastest tööomadustest, mis võimaldavad tal tõusta oma klassi sõidukite seas liidrikohale.

Продавец

Catwees OÜ

156EUR/ месяц
платеж 0 EUR
Honda TRX 680 FA 24kWHonda TRX 680 FA 24kWHonda TRX 680 FA 24kWHonda TRX 680 FA 24kWHonda TRX 680 FA 24kWHonda TRX 680 FA 24kWHonda TRX 680 FA 24kW
Сумма кредита:
8490 €
300 €8490 €
Период:
1 год6 лет
156EUR/ месяц
платеж 0 EUR
Каско не требуются